Ettevõtete ja asutuste jõusaalid

Ettevõtete ja asutuste jõusaalid

 

 

 

 

Ettevõtete jõusaalid on ennast tõestanud ja kasvutrend selles sektoris jätkub üle kogu maailma. Teaduses on leidnud kinnitust fakt, et töötajad teevad oma tööd produktiivsemalt ja haigestuvad vähem, kui neile on tagatud elementaarsed sportimisvõimalused. Lisaks on ettevõtte jõusaal suurepärane väljund meeskonna ühtsustunde loomisel.

 

 

 

 

 

 

Paljud inimesed sooviksid alustada treeningutega, aga nad tunnevad end suurtes fitnessklubides ebakindlalt. Hubane ja kodune ettevõtte jõusaal aitab siinkohal sisemisi tõkkeid ületada. Pole vähetähtis fakt, et ettevõtte ruumides asuv jõusaal säästab märgatavalt aega – nii tekib võimalus veeta rohkem vabu hetki oma lähedastega. Need on peamised põhjused miks üha enam ettevõtteid otsustab investeerida oma jõusaali. Mõned näited: Danske Pank (LT), SEB Pank (LT ja LV), RIMI (LV), Alexela Group (EE), Evolution Gaming (LV), Volume Design (EE) ja teised.

 

 

 

Kuidas alustada jõusaali planeerimisega?

Arvesse tuleks võtta 3 olulist tegurit:

  1. Saadaval oleva ruumi suurus ja selle eripärad
  2. Sihtrühm
  3. Eelarve

On ettevõtteid, kes otsustavad sisustada oma jõusaali sarnaselt fitnessklubi standardiga.  Kindlasti leiame sobivad lahendused ka klientidele, kes planeerivad jõusaaliks väiksema ruumi või kelle eelarve on piiratud vms.

Gfitness on fitnessvaldkonnas tegutsenud üle 20 aasta. Meie esindused asuvad kõigis Balti riikides ja Soomes. Tänu väärtuslikule kogemustepagasile on ettevõttest saanud usaldusväärne partner ja ekspert fitnessi valdkonnas. Ühe peatuse agentuur - ideest eduka tulemuseni!

 

 

 

Muud artiklid

Spordi- ja fitnessklubid
Valdkonnad

Spordi- ja fitnessklubid

Commercial fitness includes any health, fitness, CrossFit clubs, club chains and gyms

Loe rohkem
Füsioteraapia ja taastusravi
Valdkonnad

Füsioteraapia ja taastusravi

  Tervishoiu-, füsioteraapia- ja taastusravikeskusedGfitness`...

Loe rohkem