Meist

 

 

Gfitness on sinu pühendunud partner tervislike eluviiside ja kehalise aktiivsuse edendamisel. Üle 20-aastase kogemusega fitnessi alal,pakume tippkvaliteediga fitness-tooteid ja personaalseid lahendusi paljudele klientidele. Meie teadmised on abiks ärilistele spordirajatistele, kodustele jõusaalidele, spordialade võistkondadele, sõjaväe- ja vormirõivais teenistujatele,taastusravi asutusetele, hotellidele ja SPA-dele, ettevõtete treeningsaalidele ja õppeasutustele.

Pakume terviklahendusi alates konsultatsioonist ja visiooni loomisest,sh joonised ja skeemid,kuni seadmete tarnimise, paigaldamise, hoolduse ja teeninduseni. Meie kogenud meeskond ja valdkonna spetsialistid koolitavad nii treenereid,kui juhtkonda, et tagada ettevõtte ratsionaalne toimimine ja eesmärkide saavutamine. Koostöös enam kui 60 juhtiva kaubamärgiga laiendame pidevalt oma tooteportfelli, et vastata klientide erinevatele soovidele ja vajadustele.

Mõned meie tuntumad kliendid on LemonGym, MyFitness, Squad Hour, Re.Formatas, Golden Club, Only, Olymp, Siguldas SportsCenter, Ventspils Olympic Centrs, Liepaya olümpiakeskus, Elva Spordikeskus, Läti okupatsioonimuuseum, Danske Banka, SEB Banka, Evolution Gaming, EuroLife, Apranga Group, Alexela Group, politsei- ja armeeüksused ning erinevate alade tippklubid. Oleme uhked, et pakume personaalseid treeninglahendusi, mis aitavad parandada nende äritegevuse jõudlust ja efektiivsust.

Gfitness´is me tahame olla kiired ja tõhusad eksperdid, kes ületavad klientide ootusi. Püüame avardada turgu, muutes parema elukvaliteedi kättesaadavaks oma partneritele ja nende klientidele. Meid eristab meie pühendumus isikupärastele lahendustele, töötajate heaolule ja ettevõtte kasvule.

Lisaks fitnesstoodete ja -teenuste pakkumisele on meie ambitsiooniks inspireerida ja julgustada mitteaktiivseid inimesi regulaarselt liikuma,hea enesetunde ja tervise nimel.  Liitu ka sina Gfitness´iga teekonnal tervislikuma ja aktiivsema tuleviku poole!

UUED TOOTED

Gfitness Novelties Presentation by G Kolizejs SIA

 

 

 

LIAA TOETUS

 

8. juulil 2022 sõlmis G Kolizejs SIA lepingu nr. SKV-L-2022/29 Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.