Veekeskused

Veekeskused

 

 

 

Puhkekeskused, ujulad ja veekeskused -  siin saame lahendada mitmeid probleeme, et saaksite keskenduda oma põhitegevusele:

1Riietusruumide kapid ja pingid, mis peavad aastaid muretult vastu hoolimata äärmiselt kõrgele niiskustasemele.

2 Turvaline ja ajakohane juurdepääsukontrollisüsteem, mis võimaldab teil hõlpsalt hallata suure hulga inimeste sisenemist, väljumist ja liikumist, kogudes samal ajal olulisi äriandmeid, mis omakorda aitavad teil oma tegevusi juhtida.

 

 

 

3  Pakume kappidele juurdepääsu randmepaelaga, nii et külastajad ei pea kunagi veekeskuses sularaha kaasas kandma ja administraatorid ei pea kunagi tegelema kadunud või katkiste võtmete või roostetanud lukkudega. 

 

4  Piletiautomaadid, mis lihtsustavad päevapiletite, hooajapiletite, veebipõhiste ja grupipiletite müügiprotsessi. Sissepääsu juures asuvad kioskid kiirendavad piletite käitlemist, samas kui veepargis asuvad kioskid suurendavad edasise müügi võimalusi.

 

 

 

 

 

 

 

Projektid on alati erinevad, sest iga olukord nõuab vajaduste ja soovitud tulemuste hoolikat analüüsi. Oleme ettevõte, kes pakub täisteenust, kes toetab oma kliente alates projekti esimesest visandist kuni seadmete lõpliku paigaldamise ja hooldamiseni.