Spordikeskused

Spordikeskused

 

 

 

 

Kaasaegne treeningmetoodika eeldab olenevalt spordialast igapäevast kardio-, jõu-, osavus- ja reaktsioonitreeningute kasutust.  Gfitnessi kaubamärke, näiteks Hammer Strengthi, usaldavad tippsportlased kogu maailmas, sealhulgas NFL, MLB, NHL ja NBA meeskonnad. Kui jõusaal on suunitletud ka tippsportlastele, tuleb tagada, et seadmed peaksid vastu ka kõige intensiivsematele treeningutele ning teisalt mitte vähem tähtis fakt – tagatud peab olema liigutuse õige biomehaanika.

 

 

 

 

 

Kaubamärgid nagu SKLZ, Escape Fitness, TRX ja Myzone on suurepärane täiendus funktsionaaltreeningute läbiviimiseks. Blazepod on aga juhtiv kaubamärk reaktsioonitreeningu seadmete valdkonnas, mis ühendavad kognitiivse treeningu ja füüsilise treeningu. Blazepodi rakendusega saate mõõta reaktsiooniaega, kohandada rakendust vastavalt oma spordialale, sealhulgas võistkondlikele spordialadele, tennisele, MMA-le jne. 

 

 

 

 

 

Gfitness on sisustanud mitmeid olümpia- ja spordikeskusi Eestis, Lätis ja Leedus. Nende projektide juures  on olnud suurim väljakutse jõusaali terviklahendus, kus kasutajad on nii professionaalsed sportlased kui ka tavakülastajad. Oleme saanud edukalt hakkama ja seega võitnud klientide usalduse.