Militaarsuunitlusega jõusaalid

Militaarsuunitlusega jõusaalid

 

 

 

 

Sõjaväes ei ole füüsiline vorm valikuvõimalus, vaid nõue. Militaarsuunitlusega treeningseadmed peavad olema äärmiselt funktsionaalsed. Näiteks Life Fitnessi ja Hammer Strengthi seadmed on läbinud ülimalt põhjalikud  testid, et nad peaksid vastu ka kõige intensiivsematele ja keerulisematele treeningutele.

 

 

 

 

 

Teine suurepärane näide militaarsuunitlusega treeningvahenditest  on TRX treeningrihmad. Need on väga kerged, neid on lihtne hoiustada ja neid on lihtne üles seada igal ajal ja igas kohas. TRX Force Tactical treeningrihm sobib ideaalselt sõjaväe kasutusse, kuna see on valmistatud väga vastupidavast materjalist ning sellega saab sooritada erinevaid harjutusi, mis arendavad samaaegselt jõudu, liikuvust, painduvust, vastupidavust, osavust ja koordinatsiooni. TRX pakub muuhulgas ka kaasaegseid treening -ja õppeprogramme.

 

 

 

Gfitnessi meeskond töötab muuhulgas ka hangete alal, tehes koostööd sõjaväe, kaitseväe, politsei ja päästeteenistusega. Oleme teadlikud militaarsektori nõuetest varustuse kvaliteedi osas. Me teame, et seadmed peavad vastu pidama intensiivsele treeningule  spetsiifilistes tingimustes.  Seega pakume lahendusi, mis vastavad teie vajadustele ja eelarvele.

Oleme nö ühe peatuse agentuur. Töötame projektiga algusest lõpuni - alates planeerimisest, paigutusest ja projekteerimisest kuni valitud toodete tarnimise - paigaldamise ning järelhoolduseni.