Kodujõusaalid

Kodujõusaalid

 

 

 

 

Üsna tavapärane stsenaarium – olles ostnud odavaima trenazööri avastate peale paarikordset kasutust, et see ikkagi ei vasta teie ootustele (kvaliteet, liigutuse ergonoomika jne). Tänapäeval on turul äärmiselt lai valik fitnesstooteid ning orienteerumine selles valdkonnas võib osutada üsna suureks väljakutseks. Gfitness teeb koostööd mitmete tuntud kaubamärkidega (Life Fitness, Woodway, ICG, Assault Fitness jne), kelle seadmed leiavad kasutust tuhandetes fitnessklubides kui ka lugematul hulgal kodujõusaalides.

 

 

 

 

SAGELI ON OLULINE MÄRKSÕNA DISAIN

Kodujõusaalis ei ole oluline mitte ainult treeningseadmetega seonduv vaid ka ruumi sisustus. Motiveeriv ja seega treeningelamusi pakkuv treeninguala ei pea olema ülemäära suur.

Fitnessnurga saab teha kuhu iganes - avaras magamistoas, pööningul, keldris või garaažis.  Kuidas paigutada trenažöörid ja treeningvarustus? Missugused seadmed peaksin valima? Neile küsimustele leiame vastused. Teeme ruumijoonise ning jagame adekvaatset tagasisidet erinevate seadmete plussidest ja miinustest.

 

 

 

 

 

Kui otsite oma igapäevasteks treeninguteks väiksemaid vahendeid võib piisata kummilindest, heast treeningmatist ja reguleeritavatest hantlitest või bodypump kangikomplektist, TRX-treeningrihmast ning ühest enesemassaažiseadmest - massaažirullist, pallist või Theragunist. Kõik need vahendid on meil alati laos saadaval ja neid saab tellida meie veebipoest fitstore.ee. Ära lükka oma treeningut homseks ja alusta juba täna!